pozadi

Právě jste zde: Úvod » O nás
A+ R A- auto wide narrow

O nás

Email Tisk PDF

Jsme dynamická, flexibilní a stále se rozvíjející firma se sídlem v Praze a provozovnou ve městě Hostinné v okrese Trutnov. Momentálně firma zaměstnává 60 pracovníků s různými kvalifikacemi a velkou škálou zaměření, která korespondují s naším širokým „záběrem“. Z toho důvodu usilujeme o to vyjít našim zákazníkům vstříc a poskytovat perfektní servis v této oblasti. Od počátku výroby klademe důraz na kvalitu jednotlivých produktů, což přispělo k pozitivnímu ohlasu našich zákazníků.

Společnost byla založena v roce 1999 a během několika let jsme dosáhli významné pozice na trhu v renovaci a výstavbě nových sportovních zázemí.

Naším hlavním oborem je výroba velkoprostorových hal s textilním opláštěním, realizace sportovních povrchů, výstavba dětských hřišť a dalších výrobků z textilních materiálů. Zabýváme se také produkty z technických tkanin jako jsou například stany, zahradní altány, montážní stánky, reklamní transparenty, VIP tribuny, stavební přístřešky, zázemí pro vojenské polní nemocnice včetně vojenských stanů. V neposlední řadě se naše společnost zabývá stavební činností, díky které jsme schopni plně a funkčně „zastřešit“ nabízené služby.

Zajišťujeme komplexní dodávky na klíč na základě přání zákazníka. Provádíme vlastní návrhy řešení a spolupracujeme s projektanty z oboru tak, aby představa a finální podoba zakázky maximálně splňovala představu našich zákazníků. Ke všem dodávaným produktům poskytujeme náhradní díly, servis a záruku 6 let. U přetlakových hal je naší samozřejmostí servis, asistence po telefonu, pohotovostní výjezd v případě zavinění nepředvídatelnými vlivy.

V roce 2009 byla dokončena výstavba vlastního hotelu o cca 50 lůžek, který je umístěn nedaleko firmy a rozšířil tak služby vlastního sportovního areálu. Splnil tím dokonale funkci zázemí pro hosty sportovního areálu a návštěvníků pro delší pobyt nebo pro případná školení a jiné využití v podobě komplexních služeb. Bližší informace o sportovním areálu najdete na webových stránkách www.techtexsport.cz a www.techtexhotel.cz .